ПриватБанк запускає хмарний електронний підпис


ПриватБанк запускає хмарний електронний підпис

ПриватБанк запускає хмарний електронний підпис з безпечним доступом до особистого ключа через мобільний додаток у смартфоні (Smart-ID).

Про це повідомляє пресслужба банку.

“ПриватБанк та його автоматизований центр сертифікації ключів отримали Атестат відповідності системи захисту інформації від Держспецзв’язку (Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України). Сертифікація сервісу є передостаннім етапом запуску принципово нової для України технології хмарного кваліфікованого електронного підпису для громадян, яку планують запровадити вже в 1 кварталі 2020 року”, – йдеться в повідомленні.

За словами члена правління ПриватБанку Андрія Гриценюка, отримання атестату завершує комплекс робіт зі створення унікальної системи дистанційного доступу до ключів КЕП через smart-пристрої.

Переваги нового сервісу:

 • сервіс дозволить відмовитися від необхідності фізичної присутності для отримання електронного підпису, носіння та зберігання секретних ключів на токенах чи smart-картах;
 • сервіс є універсальним рішенням, що виключає проблему сумісності пристроїв, операційних систем, платформ, мов розробки і середовищ використання”;
 • спростить користування е-послугами, підписання документів за допомогою будь-якого смарт-пристрою;
 • розширить можливості додатку державних послуг “Дія”, порталу https://id.gov.ua і систем онлайн-банкінгу.

Користування сервісом для клієнтів банку – безкоштовне.

Довідка Finance.ua:

 • 4 жовтня ПриватБанк і міністерство цифрової трансформації України підписали меморандум про співпрацю, який дозволяє об’єднати зусилля цифрового відомства і найбільш інноваційного банку для розвитку і підтримки доступних, прозорих, безпечних і найменш витратних електронних публічних послуг.

Оформити кредитну картку Приватбанку на Finance.ua 💳

 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua