Автономне опалення заощадить українцям 30-35% за доставку газу


Автономне опалення заощадить українцям 30-35% за доставку газу

Впродовж перших трьох місяців поточного року домогосподарства, що використовують газ для опалення будинків, платитимуть на 30-35% менше, ніж у першому кварталі 2019 року.

Про це свідчать розрахунки Асоціації газового ринку України.

Це стало можливим завдяки впровадженню НКРЕКП нової системи оплати послуг доставки газу.

Найбільш вигідною нова система буде для домогосподарств, які використовують газ для опалення будинків: їх платежі за доставку газу зменшаться в середньому на третину. Наприклад, домогосподарство в Полтавській області, яке споживає 1600 куб. м газу на рік, за три місяці сплатить 460 гривень замість 720 гривень.

Також зменшаться платежі домогосподарств в інших областях, зокрема, в Чернігівській та Хмельницькій. До прикладу, сім’я в Чернігівській області, що споживає 2223 куб м газу на рік, сплатить в першому кварталі 583 грн замість 935, а сім’я на Хмельниччині – 358 грн замість 551.

Як заощадити на комуналці 💡

Довідка Finance.ua:

  • 24 грудня 2019 року НКРЕКП затвердила нові тарифи для Оператора ГТС та операторів ГРМ: таким чином було завершено анбандлінг, який тривав в Україні впродовж останніх 5 років, та здійснено остаточне відділення продажу газу від його транспортування.
  • Плату за доставку вилучено з рахунків за газ: усі споживачі отримають окремі рахунки – один за газ, другий – за його доставку.
  • Користувачі “особистого кабінету” на сайті 104.ua з одного акаунту зможуть управляти двома комунальними послугами: розрахунками за споживання газу і за доставку газу.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua