У Мінсоцполітики розробили новий закон щодо пенсійного забезпечення


У Мінсоцполітики розробили новий закон щодо пенсійного забезпечення

Замголови Міністерства соціальної політики Наталія Ненюченко заявила, що відомство напрацьовує новий законопроект щодо пенсійного забезпечення.

Про це повідомляє інформаційне управління Апарату Верховної ради.

Читайте також: В Україні пенсії отримують 27% населення України при 25% найманих працівників

Зокрема, у міністерстві розглядається перегляд стимулів для сплати ЄСВ, створення умов підвищення і виведення з тіні доходів, триває робота над запровадженням обов’язкової професійної накопичувальної системи та удосконаленням накопичувальної системи пенсійного забезпечення з метою стимулювання до добровільних накопичень молодого населення.

“Ненюченко повідомила, що Міністерство розробило відповідний законопроект, оскільки заборгованість перед Пенсійним фондом по відшкодуванню пільгових пенсій склала 14 млрд гривень”, – зазначається у повідомленні.

Крім того, замміністра заявила про розширення функціоналу Порталу електронних послуг Пенсійного фонду. Зокрема, йдеться про “Особистий кабінет застрахованої особи” та про мобільний додаток.

“Для людей, які будуть виходити на пенсію, це буде мобільний додаток, який дасть можливість людині перевірити, яка у неї в майбутньому може бути пенсія, може вона на щось розраховувати”, – вказано у повідомленні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua