Україна готується випустити нові євробонди строком на 10 років - Мінфін


Україна готується випустити нові євробонди строком на 10 років - Мінфін

Міністерство фінансів України розпочало підготовку до першого в 2020 році випуску єврооблігацій.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів.

“Україна оголосила про випуск облігацій зовнішніх державних позик з десятирічним строком обігу, деномінованих в євро, за положенням S/правилом 144а”, – йдеться в повідомленні Мінфіну.

Там також залучили BNP Paribas, JP Morgan і Raiffeisen Bank International для організації «глобального конференц-дзвінка» інвесторам, який повинен відбутися 22 січня.

Напередодні про розміщення перших у 2020 році євробондів повідомляло агентство “Інтерфакс-Україна”, посилаючись на свої джерела. Зокрема, там повідомили, що Мінфін готується відкрити книгу заявок від потенційних інвесторів — це один з процедурних етапів розміщення євробондів.

Востаннє Україна випустила шестирічні євробонди в євро 13 червня 2019 року. Загальна сума, яку вдалося залучити від випуску цінних паперів, склала 1 млрд євро.

У межах випуску євробондів команда Мінфіну розпочала так зване road show – пошук потенційних покупців євробондів серед інвесторів у різних частинах світу. Інвесторів Мінфін шукав у Лондоні, Франкфурті, Мілані та Мюнхені.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua