Введено новий податок на продаж автомобілів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Введено новий податок на продаж автомобілів

Особисті фінанси
27760
16 січня Верховна Рада ухвалила “Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві”.
Про це йдеться в законопроекті №1210.
Законопроект розроблено з метою запровадження міжнародних стандартів податкового контролю для всіх учасників міжнародної торгівлі та імплементації норм, передбачених Планом протидії практикам розмивання оподатковуваної бази й виведення прибутку з-під оподаткування (BEPS), реформування інституту фінансової відповідальності та удосконалення процедури адміністрування податків та зборів.
Згідно з законопроектом, хто продає за рік більше 2 авто, повинен буде заплатити з продажу 18% від оціночної вартості транспортного засобу.
Кого стосується – легкових машин, будь-якого транспорту, починаючи від причепів і мопедів і закінчуючи автобусами з тракторами.
Податок при продажу першого і другого авто залишився колишнім (згідно з ст. 173 Податкового кодексу).
Мета законопроекту – забезпечити додаткові надходження до державного бюджету за рахунок підвищення прозорості міжнародних транзакцій суб’єктів господарювання та запобігти використанню агресивних схем податкового планування.
Також це сприятиме запровадженню міжнародних стандартів податкового контролю для всіх учасників міжнародної торгівлі.
Часто за кермом? Економте свій час і замовляйте для себе специальну картку для водіїв на Finance.ua.

Обрати кредитну картку для водіїв 🚗

За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас
перекупам тяжко будет
"Налог при продаже первого и второго авто остался прежним – 5% от оценочной стоимости транспорта." - это вранье, так как 5% + 1,5% военного сбора платили только за грузовики/автобусы, а первую легковушку или мопед можно было продать без налогов. 6,5% налогов платили только за вторую и последующие продажи.
5% - это жестко, конечно. Автомобиль надо покупать на 10 лет минимум. Что у нас ездит 10 лет и не ломается? Правильно - Тесла Модел 3. Битая и восстановленная.
Просмотрел проект - первая и вторая продажа остается как и было, 3 и дальше - +18%
Важливіше новий податок з транспортних засобів + страхівка. Порівняно з цим податок на продаж автомобілів, - це не суттєво.
мотивація їздити на старих не екологічних авто?
vitaliygoodlife, Вам машины на пол года не хватает или Вы машины вместе с носками меняете для экологичности ?
ssnet Він б-л-я-х-е-р. Того б, аби на місяць вистачило.
а когда международные стандарты оплате руда, соцстраховке и соцгарантиях введут?
blueiceua То ж міністерство вже давно за це бореться. А люди все ніяк не розуміють )))
Читати всі коментарі на форумі