Автомобілі Tesla скоро зможуть "спілкуватися" з людьми


Автомобілі Tesla скоро зможуть "спілкуватися" з людьми

Поки Ford тільки розглядає ідею наділити самокеровані автомобілі здатністю спілкуватися з оточуючими «мовою світла», розробляючи для цього відповідну технологію, Tesla вирішила взяти і просто наділити свої автомобілі людським голосом, з тією ж метою.

Невдовзі автомобілі Tesla зможуть розмовляти з пішоходами та іншими учасниками дорожнього руху. Коротким роликом з демонстрацією відповідної можливості поділився на своїй сторінці в Twitter засновник і глава Tesla Ілон Маск.

«Автомобілі Tesla незабаром зможуть розмовляти з людьми, якщо це буде потрібно. Це реальність. І, природно, ваша машина зможе 💨 в тому ж напрямку».

Торік Tesla дещо видозмінила днище передньої частини Model 3 – там з’явилася решітка динаміків. Нагадаємо, в США і Європі діють норми, згідно з якими електромобілі зобов’язані видавати помітний пішоходами звук при русі з невеликою швидкістю. Щоб відповідати цим нормам, Tesla, як і інші виробники, оснастили свої електричні авто зовнішніми динаміками.

Власне, саме ці динаміки і будуть використовуватися для спілкування (якщо так можна висловитися) з людьми на вулиці. У ролику можна почути, як Tesla Model 3 вимовляє такі слова: «But do not just stand there staring, hop in» (можна перекласти як «Не стій бовдуром, сідай в машину»). Потім звучить ще щось, але розрізнити слова неможливо через не найкращу якість.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua