Відключенням інтернету дали грошову оцінку


Відключенням інтернету дали грошову оцінку

Збиток для світової економіки від навмисних відключень інтернету, в основному урядами різних країн, досяг 8,05 млрд доларів у 2019 році.

Про це пише сайт Сегодня з посиланням на дослідження Top10VPN.

За оцінкою компанії, вартість відключень інтернету для світової економіки зросла на 235% з 2016 року.

2019 рік виявився рекордним за кількістю таких відключень – кількість масштабних відключень інтернету (для всієї країни або великих регіонів) досягла 122, а їх тривалість в цілому перевищила 18 тис. годин. Як зазначають автори доповіді, в більшості випадків відключення відбувалися у відповідь на протести і масові заворушення, особливо навколо виборів.

Загалом подібні відключення інтернету були торік у 21 країні. Лідером за ціною таких відключень став Ірак – його економіці це коштувало 2,3 млрд доларів, далі йдуть Судан (1,9 млрд доларів), Індія (1,3 млрд доларів), Венесуела (1,1 млрд доларів) і Іран (611 млн доларів).

Серед регіонів на першому місці – Близький Схід і Північна Африка (3,1 млрд доларів), за ними йдуть Африка на південь від Сахари (2,2 млрд доларів) і Азія (1,7 млрд доларів). Притому найдовше інтернет відключали саме в Азії – в цілому на 9,7 тис. годин – і в Африці на південь від Сахари (7,8 тис. годин), тривалість відключення на Близькому Сході становить лише 577 годин.

Крім власне відключень інтернету в доповіді розглядається і блокування соцмереж і месенджерів. Тут лідером став WhatsApp – його блокували на 6,23 тис. годин, далі йдуть Facebook (6,2 тис. годин) і Instagram (6,19 тис. годин).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua