Декретну відпустку даватимуть не лише жінкам


Декретну відпустку даватимуть не лише жінкам

Декретну відпустку в Україні зможуть брати не тільки мами новонароджених, але й татусі, а також інші члени сім’ї. При цьому час відпустки зможе розподілятися на їхній розсуд. Така відпустка буде називатися трансферною.

Відповідний законопроект продовжують готувати в парламенті. Про це розповіла народний депутат і член Комітету ВР з питань соцполітики Галина Третьякова.

Читайте також: Уряд змінює підходи до допомоги сім’ям, які опинились у складних життєвих умовах

Нововведення дозволять мамам, татусям, бабусям і дідусям брати декретну відпустку по догляду за дитиною і змінювати один одного.

Нардеп пояснила таку реформу декретних відпусток потребою жінки зберегти професійні навички. Таким чином жінки не зможуть випадати з професії на три роки.

“Для чого це потрібно? Щоб жінка не випадала з професії на три роки і мала можливість побути вдома півроку, потім вийти попрацювати і знову піти у декретну відпустку”, – заявила Третьякова.

Крім того, така новація дозволить всім членам сім’ї побути з малюком в перші місяці і роки його життя. Це дозволить змінити установку, коли мама бере на себе всю турботу про дитину, а татусі, залишаючись не при ділі, звикають з таким становищем і дуже мало участі беруть і в подальшому вихованні дитини.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua