Міністр юстиції незадоволений зарплатою


Міністр юстиції незадоволений зарплатою

Міністр юстиції Денис Малюська, який нещодавно запропонував передати нотаріусам право реєструвати шлюби і розлучення, розповів, що його не влаштовує зарплата і він не виключає перехід на іншу роботу.

“У мене приблизно 17 000 гривень, навіть трохи менше. У заступників теж десь в тому районі. Але це без премій. Посада заступника міністра – це певний репутаційний престиж. Потрібно шукати амбітних людей, які хочуть собі створити репутацію, людей, для яких це важливо. Тому він не буде брати хабарів, тому що це повністю суперечить ідеї потрапляння у владу. Це мотиватор. І, фактично, мій єдиний надійний мотиватор в кадровому підборі”, – пояснив Малюська.

Він додав, що уряд обіцяв підвищити зарплати міністрам та їх заступникам.

“Тому що коли у мене закінчаться гроші, я піду. А вони у мене закінчаться. На рік з моменту призначення мені вистачить, і то під питанням. А далі – ні. Тому ми точно ухвалимо рішення про підвищення заробітних плат. Я підозрюю, що це станеться дуже швидко”, – розповів Малюська.

У листопаді міністри отримали надбавки.

“Багато хто з міністрів їх отримали. У мене вже приблизно 29 000 гривен. Якщо зарплата не підвищиться хоча б до 80 000 – надовго мене не вистачить. Четверо дітей, це потребує коштів”, – зазначив міністр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua