0 800 307 555
0 800 307 555

Втрати економіки України від агресії РФ становлять від $50 млрд до $150 млрд - Милованов


Втрати економіки України від агресії РФ становлять від $50 млрд до $150 млрд - Милованов

Міністр економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов оприлюднив статистику втрат української економіки від агресії Російської Федерації і оцінку залишкової вартості об’єктів нерухомого державного майна на непідконтрольних територіях Донбасу і в анексованому Росією Криму.

“Прямі втрати в 2014-2015 роках склали 15-20% ВВП. За оцінками, загальні втрати становлять від $50 до $150 млрд (наприклад, Андерс Аслунд (аналітик Atlantic Council – ред.) дає оцінку в 100 млрд)”, – написав Милованов на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук у понеділок.

Він також повідомив, що оцінка залишкової вартості об’єктів нерухомого держмайна на непідконтрольних українському уряду територіях – Крим і окремі райони Донбасу – становить близько 85 млрд грн.

Міністр уточнив, що на території АР Крим та м.Севастополя зареєстровано 57,7 тис. об’єктів нерухомого державного майна залишковою вартістю 46 млрд грн. На території Донецької області – майже 120 тис. об’єктів нерухомого держмайна залишковою вартістю 33 млрд грн. На території Луганської області – майже 70 тис. об’єктів нерухомого держмайна залишковою вартістю 23 млрд грн.

“За оцінками Фонду державного майна, близько 70% державних активів на території Донецької та Луганської областей розташовані на непідконтрольних територіях”, – додав Милованов.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
В Контексті Finance.ua