В межах проекту "Банк року-2019" від МФК "Банкиръ" Індустріалбанк відмітився двома нагородами


В межах проекту "Банк року-2019" від МФК "Банкиръ" Індустріалбанк відмітився двома нагородами

2 грудня 2019 року Перший Заступник Голови Правління Індустріалбанку Віталій Романчукевич отримав особисту нагороду Кубок імені Вадима Гетьмана в межах XI – Всеукраїнського конкурсу “Банк року – 2019”, організатором якого є міжнародний фінансовий клуб “Банкиръ”. Таким чином, Індустріалбанк відмітився одразу двома нагородами – “Банк року – 2019” в номінації “Банк лідер за надійністю депозитів для юридичних осіб” і особистою нагородою імені Вадима Гетьмана.

Віталій Романчукевич був нагороджений за особистий внесок в розвиток банківської справи рекомендаціями видатних діячів фінансового ринку.

“З усіх нагород, які я маю, ця нагорода є найбільш знаковою для мене. Колись у 1997 році Вадим Гетьман своєю промовою зарядив мене стати Банкіром. І ця мрія успішно здійснилася. Я з глибокою подякою та відповідальністю приймаю цю нагороду, і впевнений, вона буде хорошим стимулом для подальших трудових звершень”, – прокоментував Віталій Романчукевич.

Віталій Романчукевич має понад 10-річний досвід роботи в Центральному апараті НБУ. Пройшов навчання та здобув практичний досвід в Європейському центральному банку та Об’єднаному Віденському інституті Міжнародного Валютного Фонду. Є кандидатом економічних наук, Віце-президентом Асоціації українських банків та суддєю Третейського суду при Асоціації українських банків. Входить в координаційну раду молодих юристів при Головному управлінні юстиції м. Києва, Всеукраїнську спілку вчених-економістів та в Раду МГО “Івано-Франківське земляцтво”.

Здійснив ваговий крок в напрямку конвертації гривні та популяризації гривневих розрахунків на міжнародних ринках. Команда Індустріалбанку провела операцію на міжбанківському валютному ринку з продажу гривні для міжнародної фінансової установи – нерезидента (яка розмістила її на власному гривневому коррахунку для подальшого використання при проведені розрахунків для своїх клієнтів нерезидентів які здійснюватимуть торгово-фінансові та інші операції в Україні). INTL FCSTONE INC. – міжнародна фінансова компанія, що входить в список Fortune 500. Компанія надає послуги на світових фінансових ринках для банків та корпоративних компаній. Серед її клієнтів топ-10 найбільших світових банків. 11,9% акцій фірми володіє BlackRock Fund Advisory.

МФ Клуб “Банкиръ” заснував приз пам’яті Вадима Гетьмана за особистий внесок в розвиток банківської справи. Вадим Гетьман – колишній голова Національного банку України один із засновників національної банківської і фінансової системи, валютно-фінансового ринку і національної валюти «гривні». Приз пам’яті Вадима Гетьмана є авторською роботою українських скульпторів, членів Спілки художників України, Стаса Кадочникова, і Тетяни Зайцевої. Скульптура являє собою бронзову фігуру, яка символізує фінансову стабільність відкритість і надійність.

На фото: Капралов Олег, Голова Міжнародного фінансового клубу Банкір, Голік Жанна, Генеральний Директор МФ Клубу “Банкиръ”, Антонюк Лариса, проректор ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Індустріалбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua