0 800 307 555
0 800 307 555

Названі основні ризики закону про кешбек


Названі основні ризики закону про кешбек

Бізнес побоюється недоброчесних дій з боку споживачів.

Таку думку висловив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Дмитро Романович під час круглого столу, організованого «Фінансовим клубом».

Читайте також: Як повертатимуть кошти за нефіскалізований чек

«Безпосередньо до функції кешбеку є багато питань. Головне – як це буде працювати. В першу чергу, це робота міністерства фінансів та податкової служби. Але МЕРТ, за необхідності, готове приєднатися», – відмітив Дмитро Романович.

Проте бізнес, який працює легально, не очікує негативних наслідків від вступу закону в дію. «Це сигнал продавцям про те, що справедливість на користь споживача буде відновлена», – вважає голова Асоціації «Українські імпортери побутової електроніки» Софія Арасланова.

Вона пояснила, що кешбек – це ризикоорієнтована система, яка дозволить податковій службі перейти від тотальних до таргетованих перевірок. «Це зменшить тиск на білий бізнес, який і так постійно перевіряється», – сказала Софія Арасланова.

Довідка Finance.ua:

  • 20 вересня Верховна Рада ухвалила законопроекти 1053-1 і 1073 щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг, що передбачає застосування програмного забезпечення реєстраторів розрахункових операцій (РРО).
  • Нововведення торкнеться тих, хто здійснює реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, реалізацію лікарських засобів, виробів медичного призначення, ювелірної продукції, роздрібну торгівлю в магазинах, діяльність ресторанів, кафе, швидкого харчування, діяльність готелів і турагентств.
  • Не поширюється обов’язок використовувати РРО на фізичних осіб, які продають на ринку власні старі речі або продукти власного підсобного господарства.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua