В "Нафтогазі" розкрили деталі двосторонніх переговорів з РФ


В "Нафтогазі" розкрили деталі двосторонніх переговорів з РФ

На останньому раунді тристоронніх технічних консультацій щодо газу було погоджено, що російська і українська сторони в двосторонньому форматі повинні почати обговорювати технічні деталі, а також спробувати знайти рішення проблеми з виконанням рішень Стокгольмського арбітражу.

Про це заявив виконавчий директор “Нафтогазу України” Юрій Вітренко.

“Двосторонні переговори були продовженням тристоронніх переговорів, і на останньому раунді тристоронніх технічних консультацій було погоджено, що сторони в двосторонньому форматі повинні почати обговорювати технічні деталі, а також спробувати, принаймні, знайти певне рішення проблеми з виконанням рішень Стокгольмського арбітражу і нового арбітражу, який вже почали сторони і який зараз триває”, – сказав Вітренко.

За його словами, це було продиктовано тим, що є “ціла низка технічних документів”, наприклад, угода про з’єднання між операторами.

“Я особисто брав участь з боку “Нафтогазу” в переговорах щодо рішень Стокгольмького арбітражу, оскільки я особисто веду цей арбітраж”, – повідомив виконавчий директор “Нафтогазу”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua