Гончарук про ринок землі: ми не можемо задовольнити всіх


Гончарук про ринок землі: ми не можемо задовольнити всіх

Верховна Рада сьогодні може в першому читанні розглянути законопроекти про обіг землі, які попередньо виносили на обговорення з громадськістю. При цьому в уряді не можуть задовольнити всіх, але його завдання – балансувати інтереси всіх стейкхолдерів, а не якоїсь однієї групи.

Про це заявив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук на своїй сторінці в Facebook.

“Нову владу вибирали для змін. Ми – не старі політики, які вже вісім скликань поспіль з року в рік продовжували мораторій, заохочуючи за безцінь продавати через “сірі” схеми землю і здавати її в оренду за копійки”, – зазначив Прем’єр.

За його словами, земельна реформа – це не про розпродаж землі. “Це – про відновлення справедливості та про права людини самостійно вирішувати, що робити зі своїм паєм – продати, працювати на ньому чи здавати в оренду. 1,5 мільйона українців уже померли, так і не отримавши прибутку від своєї землі, вони не змогли навіть передати пай у спадок своїм дітям. Я не хочу, щоб така ж доля була і у майже 6 млн пайовиків, у яких поки є земля”, – додав глава уряду.

“Сьогодні парламент може в першому читанні розглянути законопроекти про обіг землі. Звертаюся до них за підтримкою. Для всіх нас і для України це дуже важливо”, – заявив Гончарук.

Також він зазначив, що перш ніж виносити ці законопроекти на розгляд громадськості, представники уряду проводили численні консультації і переговори, опрацьовували кілька десятків можливих сценаріїв. “Потім протягом двох місяців у нас був постійний діалог, як з прихильниками, так і з противниками цієї ініціативи з метою пошуку спільного знаменника”, – підкреслив Прем’єр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua