Нефьодов анонсував збільшення зарплат на митниці — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Нефьодов анонсував збільшення зарплат на митниці

Казна та Політика
1458
Щоб потрапити на роботу в Державну митну службу України, треба буде пройти переатестацію. Якщо ж це таки вдасться зробити, то на митниці можна буде розраховувати на суттєво більші зарплати, ніж зараз.
Про це розповів в інтерв’ю 24 каналу голова Державної митної служби Максим Нефьодов.
“При цьому я проти того, щоб просто механічно піднімати зарплати всім по системі. Звісно, у нас є митники, які, судячи з їх декларації, – доларові мільйонери. Але завдання в тому, аби наступного року провести повну переатестацію всіх людей, які перейшли в Державну митну службу”, – заявив Максим Нефьодов.
Хто пройде переатестацію і перейде на контрактну роботу на митниці, той може заслуговувати на суттєво більші зарплати.
“Моя мета – довести до кінця наступного року зарплату інспектора до зарплати митного брокера. Зараз – це десь 20 тисяч гривень, плюс-мінус, залежно від регіону та рівня досвіду. І, звичайно, працівники на якійсь більш відповідальній роботі, керівники підрозділів пропорційно мають отримувати більше”, – розповів очільник митниці.
Він уточнив, що на сьогодні рядовий інспектор на митниці отримує зарплату в розмірі близько 6,5 тисячі гривень. А зарплата голови митниці – 30-35 тисяч гривень.
“Я вважаю, що ці суми для очільника митниці так само мають бути приблизно в 2,2-3 рази вищими”, – сказав Нефьодов, додавши, що на сьогодні його зарплата становить 24 800 гривень.
Голова ДМС зізнався, що хотів би мати вищу зарплату і виступає за те, щоб зарплати в державному секторі були ринковими.
“І це питання не тільки в тому, що якщо будемо платити більше, то ці люди не братимуть хабарі. Я не беру хабарі і зараз, отримуючи низьку зарплату. А питання в тому, чи зможемо ми залучати багато людей, які не братимуть хабарі і не житимуть на якісь свої заощадження”, – пояснив Нефьодов.
За матеріалами:
Телеканал 24
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас