Міжбанк: п'ятниця пройде досить цікаво


Міжбанк: п'ятниця пройде досить цікаво

П’ятниця на валютному ринку пройде досить цікаво, хоча і зі скороченням обсягів торгів через ефект останнього дня тижня. За нашими прогнозами, статистика міжбанку впаде до $170-180 млн при укладанні до 430 угод.

На малооб’ємному ринку при зростанні ліквідності в системі (коррахунки банків зросли на ранок 8 листопада до 44,56 млрд гривень) у спекулянтів з’являється шанс похитати курс протягом сесії. Причому як в бік зростання котирувань, так і при сприятливому розкладі – і в бік зниження.

Як і в четвер – сьогодні міжбанк буде досить різноспрямованим за курсовим трендом і дуже залежним як від дій великих гравців, так і від Нацбанку.

НБУ спробує скористатися ситуацією останніх днів (пропозиція перевищувала попит) і знову вийде на ринок з викупом долара через Matching. Це не дасть котируванням істотно просісти нижче порога в 24,40 гривень за долар навіть у разі активних продажів валюти експортерами.

Готівковий ринок як і раніше надає підтримку гривні і знижує курси купівлі та продажу долара в обмінниках. На ранок п’ятниці в більшості точок обміну валюти його вже можна було купити по 24,55-24,60 гривень.

На курсовий тренд в цю п’ятницю основний вплив матимуть виходи великих гравців з купівлею/продажем валюти з їх ситуативними завданнями по дню. А Нацбанк намагатиметься викупити максимальний обсяг валюти для поповнення резервів. Саме ціна інтервенцій НБУ і буде вказувати клієнтам і банкам курсовий коридор 8 листопада.

Ми очікуємо на сьогодні досить середніх обсягів торгів з періодичним курсовими коливаннями в момент виходу на ринок великих гравців при коридорі по долару в межах 24,40-24,60 гривень.

Курс долара на Міжбанку – графік:

Середні курси валют на Міжбанку після відкриття ринку:
долар США – 24,48 / 24,51
євро – 27,08 / 27,11
російський рубль – 0,3843 / 0,3852

Курси валют на Міжбанку
СМС-розсилка Курсів на Міжбанку

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua