Boeing готує проект апарата для висадки на Місяць — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Boeing готує проект апарата для висадки на Місяць

Технології&Авто
183
Корпорація Boeing подала заявку на участь в тендері NASA зі створення місячного посадкового модуля Human Lander System (HLS).
Компанія заявляє, що її система буде спроектована таким чином, щоб досягати Місяця за «мінімальну кількість кроків».
Аерокосмічна компанія представила в NASA пропозицію щодо створення інтегрованої системи «людина-земля» (HLS). Зараз NASA приймає пропозиції від приватних космічних корпорацій і, як очікується, вибере принаймні дві з них до січня наступного року для розробки. Крім авіабудівників, компанія Blue Origin також анонсувала своє власне судно під назвою Blue Moon, яке вона розробить в партнерстві з Lockheed Martin, Northrop Grumman і Draper.
NASA має намір відправити людей на Місяць в капсулі Orion ракети SLS. Після стикування капсул з космічною станцією, яку агентство розмістить на місячній орбіті, астронавти перейдуть на посадковий апарат, який доставить їх на сам Місяць. Boeing каже, що HLS може або зістикуватися із станцією, або безпосередньо з Orion, щоб доставити астронавтів прямо на поверхню Місяця.
«Використовуючи можливості підйому блоку 1B системи космічного запуску NASA (SLS), ми розробили підхід. Найменша кількість кроків до Місяця, який зводить до мінімуму складність польоту і забезпечує найбезпечніший і прямий шлях до поверхні Місяця», — заявили в компанії Boeing.
Додамо, нова місячна програма NASA під назвою Artemis передбачає три польоти до Місяця і висадку на природному супутнику Землі до 2024 року.
За матеріалами:
НВ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас