Канадська Bombardier розпродає свої аерокосмічні активи за понад $1 млрд — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Канадська Bombardier розпродає свої аерокосмічні активи за понад $1 млрд

Фондовий ринок
543
Канадська машинобудівна компанія Bombardier заявила, що згодна продати свої аерокосмічні активи за понад $1 млрд.
Про це повідомляє Reuters.
Покупцем виступила американська Spirt AeroSystems. В межах угоди Bombardier продасть два аероструктурні об’єкти – заводи у Белфасті та Марокко, разом з невеликим ремонтним заводом у Далласі.
Цей крок є частиною плану канадської компанії із припинення бізнесу в галузі комерційної авіації,щоб зосередитись на виробництві потягів та бізнес-джетів.
Spirt AeroSystems базується в штаті Канзас і є найбільшим постачальником Boeing, але компанія планує розширити свій бізнес за допомогою європейського Airbus.
Раніше цього року Spirit заявила, що хоче збільшити поставки для компанії Airbus, збільшити виробничі потужності і отримати більше військових замовлень.
У Spirit зазначили, що ця угода надасть виробнику авіазапчастин більше замовлень, включно з довгостроковими контрактами на літаки Airbus A220 и A320neo, а також бізнес- і регіональні літаки Bombardier.
Завод у Белфасті, який виготовляє крила для літака Airbus A220, вважається політично чутливим, оскільки він є найбільшим високотехнологічним виробником в Північній Ірландії, на якому працюють 3500 людей.
За матеріалами:
Mind
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас