Microsoft навчить роботів і дронів думати, як людина


Microsoft навчить роботів і дронів думати, як людина

Microsoft вирішила створити програмне забезпечення, яке допоможе людям навчати роботів і дронів виконувати різні завдання: як себе вести, куди йти і як зробити робочий процес безпечним.

Про це пише Forbes.

Читайте також: Чотириденний робочий тиждень підвищив продуктивність на 40% – Microsoft Japan

Розробкою технології займається підрозділ автономних систем компанії, і Microsoft оголосила про активізацію його роботи.

Зараз доступний тестовий варіант програмного забезпечення, і Microsoft намагається запропонувати його якомога більшому колу потенційних покупців. Обмежене тестування в 50 компаніях почалося в травні, зараз їх кількість перевищує дві сотні.

«Індустрія зациклилася на безпілотних автомобілях – в цьому вся справа. Але, якщо ви подивитеся навколо, ви можете знайти буквально сотні, і сотні, і сотні сценаріїв, коли автоматизація може допомогти. Багато з тих, хто розробляють ці системи – інженери з механіки, електрики. Вони не займаються штучним інтелектом. Ми приносимо його цим інженерам в тому вигляді, з яким вони можуть працювати», – пояснив віце-президент Microsoft Гурдіп Полл.

Microsoft стверджує, що її програмне забезпечення поєднує в собі можливості людського досвіду і здатності штучного інтелекту адаптуватися до мінливих ситуацій.

Свої розробки в галузі навчання роботів ведуть також Google і Amazon, відзначає Bloomberg. Microsoft хотіла б не конкурувати з ними, а співпрацювати, заявив Полл. Поки що компанія не розкриває, коли технологія стане широко доступною.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua