Гончарук назвав ключові чинники економічного зростання України


Гончарук назвав ключові чинники економічного зростання України

Один з ключових чинників економічного зростання в наступному році – дешеві ресурси для бізнесу. Для того щоб відкрити виробництво, підприємець повинен мати можливість отримати кредити під адекватні відсотки в гривні.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Читайте також: Уряд хоче забезпечити кредити бізнесу під 10-12% в 2020 році

«Що стосується цільової емісії гривні. Якщо ви починаєте друкувати гроші, то таким чином потихеньку забираєте кошти з кишень українських платників податків. Монетарна політика – це все-таки сфера НБУ. Ми з ним зараз намагаємося погодити фіскальну і монетарну політику для того, щоб гривня була стабільна і макроекономічна ситуація поліпшувалася», – заявив прем’єр-міністр.

За словами Гончарука, це сприяє зниженню інфляції і процентної ставки за кредитами.

«Один з ключових чинників економічного зростання в наступному році – це дешеві ресурси. Підприємець для того, щоб відкрити виробництво, повинен мати можливість отримати кредити під адекватні відсотки в гривні. Це означає, що банківська система це повинна забезпечити», – сказав прем’єр.

За його словами, вартість кредитів містить дві складові: вартість ресурсів і ризики. Перше залежить від ставки рефінансування, яка в свою чергу залежить від інфляції. Тому уряд повинен зробити все, щоб вона зменшувалася. Друге – це зменшення ризиків для інвесторів (це стосується боротьби з корупцією і судової системи).

До речі, портал Finance.ua проаналізував кредитні пропозиції більшості українських банків. Найкращі ми відібрали в спеціальному сервісі.

Порівняти і підібрати кредит можна тут

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua