Федрезерв США утретє за рік знизив ключову ставку


Федрезерв США утретє за рік знизив ключову ставку

Федрезерв знизив вартість запозичень утретє за рік з наміром допомогти США пережити глобальну торговельну війну, не сповзаючи в рецесію, але попередив, що цикл зниження ставок може бути припинений.

Про це повідомляє Reuters.

Читайте також: НБУ пообіцяв знизити облікову ставку в 2020 році

Знизивши на чверть процентного пункту ключову ставку до цільового діапазону 1,50-1,75%, ФРС у своїй програмній заяві більш не згадує, що «буде діяти належним чином» для підтримки економічного зростання – формулювання, яке було ознакою майбутнього зниження ставок.

Замість цього ФРС заявила, що буде «відстежувати наслідки для економічного прогнозу, оскільки вона оцінює правильний напрямок» для зміни ставки, – менш рішуче висловлювання.

Рішення про зниження ставки було прийнято 8 голосами проти 2.

Як і в своїй попередній програмній заяві, ФРС сказала, що вжила заходів щодо зниження вартості запозичень «в світлі наслідків глобальних змін для економічного прогнозу, а також ослаблення інфляційного тиску».

У заяві ФРС говориться, що ринок праці залишається сильним, економічна активність зростає помірними темпами, інвестиції в бізнес і експорт як і раніше «слабкі».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua