Volvo представила новий гібридний і електричний автобуси


Volvo представила новий гібридний і електричний автобуси

Volvo Buses на виставці Busworld Europe 2019 в бельгійському Брюсселі продемонструвала лінійку нових автобусів Volvo 7900 місткістю до 150 пасажирів.

Про це повідомляє Автоцентр.

Новий зчленований автобус Volvo 7900 місткістю до 150 пасажирів буде виготовлятися в двох варіантах – з довжиною кузова 18 і 18,7 м. Привід автобуса складається з двох тягових електродвигунів по 200 кВт кожний, які розвивають максимальний обертовий момент в 31 кНм.

Зарядка батареї електробуса ємністю майже 400 кВт-годин здійснюється двома методами: швидка здійснюється від зарядних станцій на маршруті за допомогою пантографа, повільна – через роз’єми Combo2/CCS під час стоянки в депо. За даними компанії, нові автобуси на 80% економічніші за дизельні аналоги.


Фото: АвтоЦентр

Завдяки потужному приводу, нові автобуси можуть працювати в умовах складного рельєфу і долати ухили до 20%.

Також автобуси обладнані системою “Safety Zone Management”, яка не дає перевищувати максимально допустиму швидкість на різних ділянках дороги. Інша система – Pedestrian&Cyclist Detection System – сканує “сліпі зони” навколо автобуса і при виявленні в них пішоходів або велосипедистів дає сигнал водієві.

Крім кількох версій Volvo 7900 Electric, компанія також представила гібридні моделі автобуса – Volvo 7900 Hybrid в декількох варіантах (Hybrid, Hybrid Articulated, Hybrid Double Deck), які економніші за сучасні дизельні автобуси на 40-60% залежно від моделі.


Фото: АвтоЦентр

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua