США знімають обмеження на безмитне ввезення 155 українських товарів: деталі від Мінекономіки — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

США знімають обмеження на безмитне ввезення 155 українських товарів: деталі від Мінекономіки

Казна та Політика
666
США з 30 жовтня знімають обмеження на безмитне ввезення 155 українських товарів на свою територію.
Як заявив під час брифінгу заступник міністра розвитку економіки – торговий представник України Тарас Качка, це стало можливим після того, як минулої п’ятниці президент США Дональд Трамп видав прокламацію, за якою нашій країні повернули право повноцінного доступу до загальної системи преференцій.
“За всіма цими 155 нульове мито починає застосовуватися з 30 жовтня в загальну систему преференцій”, – сказав він.
Качка нагадав, що в 2017 році Трамп видав прокламацію, що у зв’язку з поганою роботою із захисту прав інтелектуальної власності Україну позбавили доступу до загальної системи преференцій за 155 товарами.
“Після цього Україна зробила певний прогрес, тому видана окрема прокламація про те, що обмеження за цими 155 товарами будуть зняті”, – пояснив він.
При цьому торговий представник зазначив, що мова йде про нішеві товари з великою часткою доданої вартості, що важливо для малого та середнього бізнесу. Це також позитивно позначиться на іміджі України. При цьому в 2017 році обсяг товарів, які експортувалися в США в рамках загальної системи преференцій, склав 58 млн доларів, що приблизно 5,4% від загального обсягу українського експорту в цю країну.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас