Tesla обігнала General Motors і стала найдорожчим автовиробником у США


Tesla обігнала General Motors і стала найдорожчим автовиробником у США

За 3-й квартал 2019 року американський виробник електромобілів Tesla зафіксував прибуток у розмірі $342 млн. Загальний обсяг виручки Tesla склав у третьому кварталі $6,3 млрд.

Про це свідчать фінансові підсумки компанії за 3-1 квартал, повідомляє CNBC.

Читайте також: Tesla розповіла про старт продажів і ціни Model Y в Європі

У минулому кварталі дані за цим показником дорівнювали $5,2 млрд.

Після публікації фінансового звіту акції Tesla відразу ж злетіли на 17% – до $299,68 за акцію. Збільшення вартості цінних паперів призвело до подорожчання ринкової вартості всієї компанії до $58,72 млрд.

Таким чином Tesla стала найдорожчим автовиробником в США, випереджаючи корпорацію General Motors, капіталізація якої оцінюється в $52,45 млрд.

Раніше експерти прогнозували компанії Ілона Маска квартальні збитки в розмірі $257 млн. У квітні цього року виробник опублікував підсумки I кварталу 2019 року – тоді Tesla втратила $702 млн.

Пізніше глава компанії Ілон Маск заявив, що автовиробник ризикує залишитися без грошей вже через 10 місяців, якщо керівництво не вживатиме серйозних заходів для скорочення витрат компанії.

Компанія заявила, що кожного року скорочувала витрати на 16%, посилаючись на підвищення операційної ефективності і скорочення виробничих і матеріальних затрат. Маск заявив, що експлуатаційні витрати були найнижчими з початку випуску Model 3.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua