Lilium розігнали аеротаксі до 100 км/год (фото, відео)


Lilium розігнали аеротаксі до 100 км/год (фото, відео)

Стартап Lilium завершив перший етап льотних випробувань електричного аеротаксі Lilium Jet, який показав, що апарат здатний розвивати швидкість понад 100 км/год і може виконувати складні маневри.

Читайте також: Вантажний електричний дрон Seraph здійснив перший політ

Компанія також оголосила про завершення будівництва свого першого складального цеху площею 3 тис. квадратних метрів у Мюнхені і приступила до будівництва другого виробничого підприємства, завдяки чому розраховує створити до 500 нових робочих місць.

Нове випробування показує, що Lilium Jet може не тільки зависати в повітрі, а й переходити з вертикального польоту в горизонтальний. За словами компанії, апарат успішно пройшов всі заплановані випробування, включаючи тести на безпеку, і тепер готовий до другого етапу, на якому будуть перевірятися його експлуатаційні характеристики на високих швидкостях.

Lilium Jet обладнаний 36 електродвигунами загальною потужністю 2000 к.с., які надають руху гвинти (12 на передньому крилі і 24 на задньому). Це дозволять йому розвивати швидкість до 300 км/год (поки тільки в теорії). Аеротаксі може перевозити до п’яти пасажирів, включаючи пілота, на відстань до 300 км. Lilium планує надавати комерційні послуги з перевезення пасажирів у 2025 році. До того часу компанія сподівається виробляти сотні літаків щорічно.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua