Якими будуть інфляція і ВВП в 2020 році - прогноз від Мінекономрозвитку


Якими будуть інфляція і ВВП в 2020 році - прогноз від Мінекономрозвитку

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства в базовому макроекономічному прогнозі на 2020 рік закладає показник інфляції в 5,5%.

Про це заявив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Сергій Ніколайчук під час брифінгу, присвяченого новому макропрогнозу, який підготувало міністерство.

Читайте також: НБУ назвав чотири причини прискорення зростання ВВП

“Міністерство економіки переглядає прогноз по інфляції в бік зниження, наближає його до цілей Національного банку. Ми, як і Національний банк, вважаємо, що вже наступного року інфляція знизиться до цільового коридору. Щодо споживчої інфляції на кінець наступного року ми очікуємо 5,5%», – сказав він.

Також Мінекономрозвитку і Нацбанк у своїх прогнозах на 2020 рік прогнозують, що зростання валового внутрішнього продукту України складе від 3,5 до 3,7%. Про це під час брифінгу заявив міністр розвитку економіки Тимофій Милованов.

«Ми свій прогноз подаємо на Кабмін найближчим часом, і він буде опублікований після того, як Кабмін його ухвалить. Національний банк також свій прогноз готує і постійно оновлює. Україна матиме в цих прогнозах цифру на 2020 рік в різних прогнозах 3,5-3,7%», – сказав він.

Милованов зазначив, що в оновленому макроекономічному прогнозі на 2020 рік передбачається: зростання валового внутрішнього продукту України може скласти як 3,7% (консервативний сценарій), так і 4,8% (оптимістичний сценарій).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua