Через 10 років в агросекторі зникне 60% професій — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Через 10 років в агросекторі зникне 60% професій

Особисті фінанси
1328
У найближчі десять років 60% професій в агросекторі світу замінять роботи, свідчать дані дослідження компанії Ernst & Young. А до 2023 року кількість глобально-мобільних співробітників (які не мають глибокої спеціалізації і здатні легко змінювати роботу) в загальній робочій силі складе 43%, що на 4% більше, ніж в 2017 році.
До 2025 року істотне скорочення робочої сили буде спостерігатися в Україні, Європі, Китаї, Росії та Австралії. А ось в таких країнах, як Бразилія, Мексика, Єгипет та інших, навпаки, відчують позитивну динаміку.
В агросекторі в найближче десятиліття в світі зникнуть такі професії:
Бухгалтер. Вже зараз цю професію замінюють спеціальним ПЗ для базових операцій з аудиту та бухобліку. Фахівці переконані, що такі програми зможуть з часом замінити людей повністю.
Секретар-референт. Наявний сьогодні софт вже здатний взяти на себе частину обов’язків секретаря: складання розкладу, планування зустрічей, замовлення квитків та інше. Єдине відкрите питання – це розробка оптимального рішення для об’єднання максимуму функцій.
Логіст-диспетчер. Транспортна структура ускладнюється, доставка вантажів стає модульною, вантажопотоки і пасажиропотоки збільшуються, вимоги користувачів до якості і швидкості доставки зростають. З подібними завданнями людині впоратися все складніше, тому в цій сфері вона потрібна тільки для контролю на вищому рівні або в складних ситуаціях.
Високопрофесійний сільськогосподарський працівник. Дрони, роботи й інші програми для контролю на полях – це реальність, яка модернізується з кожним днем, витісняючи людей і з цієї галузі все інтенсивніше.
За матеріалами:
УБР
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас