Нефедов виступає за збільшення ліміту безмитного ввезення посилок з-за кордону


Нефедов виступає за збільшення ліміту безмитного ввезення посилок з-за кордону

Голова Державної митної служби України (ДМС) Максим Нефьодов закликає збільшити нинішній поріг в 100 євро на безмитні пересилання товарів фізичним особам у міжнародних поштових та експрес-відправленнях.

Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Читайте також: Нефьодов розповів, коли митниці об’єднають в єдину юрособу

«Спробуємо тепер взятися ще за дві ініціативи: збільшення повноважень митниці з протидії контрабанді та наведення порядку з поштовими відправленнями (нагадаю, я прихильник, в тому числі, підвищення ліміту на вартість посилок, поки митниця не навчиться оформляти їх швидко і онлайн)», – написав Нефьодов.

Він також привітав ухвалення 17 жовтня Верховною Радою закону про посилення захисту інтелектуальної власності при переміщенні товарів через митний кордон України.

«Повинен бути чіткий баланс – з одного боку, повинні припинитися випадки на кшталт блокування доставки однієї пари взуття (реальний кейс). З іншого, не допускати на ринок контрафакт, який може бути реально небезпечним для здоров’я (підроблені ліки, добрива тощо). Як буває часто, не знаєш, як – зроби, як в ЄС. Ось і зробили”, – прокоментував ухвалення цього Закону голова митної служби.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua