Всупереч санкціям Huawei наростила продажі на 24,4%


Всупереч санкціям Huawei наростила продажі на 24,4%

За перші три квартали 2019 року було отримано дохід 610,8 млрд юанів, що ні 24,4% перевищує дохід за такий же період минулого року.

Про це повідомила компанія Huawei в звіті за минулий квартал.

Читайте також: Слідами AirPods: Huawei представила бездротові навушники FreeBuds 3

Виробник продовжує фокусуватися на продукції для інформаційно-комунікаційної інфраструктури та смартфонах. Значний внесок в дохід компанії забезпечений зростаючими продажами обладнання для мереж 5G. За даними зі звіту, компанія вже підписала понад 60 комерційних контрактів, пов’язаних з 5G, і відвантажила більше 400 000 активних антенних блоків (AAU) 5G Massive MIMO.

У корпоративному сегменті відзначений успіх платформи Huawei Horizon Digital Platform. Ця відкрита конвергентна платформа дозволяє державним структурам, громадським і комерційним організаціям і підприємствам «прискорювати цифрову трансформацію». Станом на кінець кварталу понад 700 міст, 228 підприємств зі списку Fortune Global 500 і 58 зі списку Fortune Global 100 вибрали Huawei своїм партнером в цьому процесі.

У споживчому сегменті основним для Huawei залишається ринок смартфонів. За три квартали 2019 року компанія відвантажила 185 млн апаратів, що на 26% більше, ніж за такий же період 2018 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua