Альфа-Банк і Укрсоцбанк завершили злиття


Альфа-Банк і Укрсоцбанк завершили злиття

Об’єднана команда Альфа-Банку і Укрсоцбанку успішно завершила об’єднання балансів і технічні роботи, пов’язані з приєднанням Укрсоцбанку до Альфа-Банку.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Альфа-Банку.

Читайте також: НБУ дозволив злиття Альфа-Банку і Укрсоцбанку

Передавальний акт був затверджений 15 жовтня 2019 року рішенням загальних зборів акціонерів Альфа-Банку і рішенням єдиного акціонера Укрсоцбанку.

В результаті злиття Альфа-Банк став повним правонаступником всіх прав і зобов’язань Укрсоцбанку по відношенню до його клієнтів, партнерів і контрагентів.

Также рішенням загальних зборів акціонерів Альфа-Банку було затверджено збільшення статутного капіталу банку і випуск акцій банку з метою конвертації акцій Укрсоцбанку.

«Два з половиною роки наша об’єднана команда наполегливо працювала над злиттям двох великих банків. Завдяки виваженим рішенням і підтримці акціонерів, професіоналізму команди і довірі клієнтів і партнерів це злиття стало найуспішнішим прикладом вдалої синергії двох різних фінустанов, і ми починаємо нову історію лідерства на національному банківському ринку. Тепер ми є єдиним цілим з сильною експертизою, найкращими практиками та амбітними цілями», – заявила голова правління Альфа-Банку Україна Вікторія Михайле.

Реорганізація фінустанов шляхом приєднання Укрсоцбанку до Альфа-Банку проводиться за спрощеною процедурою, передбаченою законом «Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків» згідно з дозволом Національного банку від 12 вересня.

Всі юридичні процедури, пов’язані з приєднанням та припиненням діяльності Укрсоцбанку, будуть завершені до кінця поточного року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua