Дубілет розповів, як робота нового уряду відіб'ється на бізнесі


Дубілет розповів, як робота нового уряду відіб'ється на бізнесі

Новий міністр Кабінету Міністрів України Дмитро Дубілет обговорив з Європейською Бізнес Асоціацією, як зміни в роботі уряду вплинуть на збільшення інвестицій в економіку і забезпечення ефективного регулювання бізнесу.

Зустріч відбулася в п’ятницю, 11 жовтня, повідомляється на сайті ЄБА.

Читайте також: Електронні трудові книжки: Дубілет назвав основні деталі реформи

«Погодження документів, співпраця з органами виконавчої влади, діджиталізація адміністративних послуг та можливість об’єднання реєстрів – дуже важливі для бізнесу, адже на сьогодні, наприклад, аби пройти погодження певного документу, бізнес витрачає чимало часу», – наголосила Світлана Михайловська, заступник директора Європейської Бізнес Асоціації.

За словами Дубілета, проблема непрозорих процесів за погодженням документів держорганами була вирішена перекладом всіх подібних процесів в електронний формат. Завдяки цьому тепер підприємці зможуть відстежувати, на якій стадії перебуває вирішення по обробці та погодженням документів.

Як зазначив чиновник, також в планах уряду – централізація окремих напрямків по міністерствах (IT, бухгалтерів), об’єднання і синхронізація держреєстрів зі створенням єдиного Реєстру фізичних осіб та Єдиного реєстру держслужбовців, а також врегулювання кадрових питань (зокрема, скасування трудової книжки до кінця 2019 року).

Для спільного обговорення вищезазначених питань Дубілет запропонував представникам бізнесу увійти до Робочої групи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua