Google виводить виробництво своїх пристроїв з Китаю


Google виводить виробництво своїх пристроїв з Китаю

Google вирішила вивести виробництво своїх пристроїв за межі Китаю, щоб мінімізувати негативний вплив наслідків торгової війни між США і Китаєм.

Про це повідомляє DailyComm.

Читайте також: Google покаже свій перший розумний годинник

Зокрема, збірка розумних колонок Google Home тепер буде здійснюватися в Таїланді. Виробничим партнером американської компанії залишилася Quanta Computer.

Крім того, Google розглядає можливість перенесення в Таїланд і В’єтнам виробництва портативних комп’ютерів на платформі Chrome OS.

За даними видання Nikkei, в 2019 році Google почне перенесення виробництва своїх смартфонів Pixel з Китаю до В’єтнаму. Повідомляється, що в 2019 році Google планує поставити від 8 до 10 млн смартфонів, що вдвічі більше, ніж роком раніше. В’єтнам став ключовим компонентом стратегії компанії щодо зміцнення позицій на ринку смартфонів.

При цьому ще одне видання Nikkei підтверджує, що смарт-колонки Google Home будуть виготовлятися в Таїланді. Однак розробка нових пристроїв і початкове збирання обладнання залишаться в Китаї.

У Google поки що утримуються від коментарів з приводу перенесення виробничих майданчиків.

Останнім часом спостерігається тенденція щодо того, що великі технологічні компанії, серед яких Google, виводять виробництва з Китаю через торгову війну цієї країни з США, а також через зростання витрат на китайську робочу силу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua