Сигарети можуть подорожчати на 40%


Сигарети можуть подорожчати на 40%

Найбільші виробники сигарет в Україні закликають владу скасувати збільшення торговельних націнок на їхню продукцію в Україні. Про це йдеться в спільній заяві компаній Філіп Морріс, BAT, JTI та Imperial Tobacco.

Йдеться про законопроект №1049, яким встановлюється торгова націнка на сигарети для оптової та роздрібної торгівлі на рівні 7% і 13% від максимальної роздрібної ціни. Подібні нововведення можуть призвести до подорожчання сигарет на 40%, збільшення тіньового ринку до 20% і втрати понад 7 мільярдів гривень у вигляді несплачених податків і акцизів до бюджету.

Більше того, існує ризик закриття в Україні тютюнових фабрик – і як наслідок втрати понад 50 тисяч робочих місць, йдеться в заяві компаній.

Найбільші тютюнові компанії в Україні закликали владу до діалогу в питанні по справі АМКУ про можливе порушення гравцями ринку правил конкуренції. Нагадаємо, в Антимонопольному комітеті звинувачують чотирьох найбільших виробників сигарет в Україні в змові з метою недопущення на ринок інших дистриб’юторів. Втім, як зазначили раніше представники бізнесу – звинувачення ґрунтуються на застарілих даних і не відображають реальну картину дистрибуції сигарет в Україні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua