МОЗ відмовиться від застарілих медичних довідок


МОЗ відмовиться від застарілих медичних довідок

Міністерство охорони здоров’я України планує відмовитися від застарілих медичних довідок та медичних документів, що несуть у собі корупційну складову.

Про це повідомляється на сайті уряду.

Читайте також: Електронні трудові книжки: Дубілет назвав основні деталі реформи

«Медична документація має відповідати стандартам країн Європейського Союзу. Ми маємо відмовитись від бюрократичних документів і довідок. Особливо від тих, які обросли корупційними схемами. Ми плануємо скасувати довідки і документи, які гальмують ефективну роботу системи охорони здоров’я», – зауважує міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька.

У відомстві зазначають, що з 9 до 15 жовтня команда Міністерства збиратиме пропозиції професійної медичної спільноти і громадян щодо дерегуляції та скасування застарілої медичної документації.

Команда Міністерства запрошує залишити свої пропозиції щодо медичних довідок на офіційній facebook сторінці Міністерства або надіслати їх на електронну адресу комунікаційної команди we@healthcentre.media.

Цього тижня в Міністерстві відбудуться наради з представниками лікарських асоціацій та профільними фахівцями. Розпочнуть працювати робочі групи, перед якими міністр поставила завдання напрацювати документи та проекти рішень щодо скасування застарілих медичних довідок.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:МОЗ України
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua