12 000 супутників Starlink підвищать вартість SpaceX до $120 мільярдів


12 000 супутників Starlink підвищать вартість SpaceX до $120 мільярдів

У новому звіті, підготовленому агентством Morgan Stanley Research, стверджується, що до 2027 року – після запуску на орбіту угруповання з 12 000 супутників Starlink, що забезпечують роздачу інтернету, – базова вартість компанії SpaceX досягне фантастичної суми – 120 мільярдів доларів.

Більш ранні розрахунки, проведені експертами компанії CNBC після запуску в травні 2019 року 60 тестових супутників Starlink, давали оцінку вартості компанії на рівні трохи вище 33 мільярдів доларів, що на 10 мільярдів вище її вартості в 2017 році.

Згідно з даними Morgan Stanley, при найбільш сприятливому сценарії очікувана вартість компанії повинна досягти позначки в 120 мільярдів доларів, що поставить Starlink Ілона Маска в один ряд з такими гігантами, як Verizon, General Electric, JP Morgan Chase і Fannie Mae.

«Це передбачає, що з розширенням доступу до інтернету проникнення широкосмугових мереж зросте з 50% до 75% населення планети, при цьому SpaceX зможе охопити ~ 10% передплатників послуг широкосмугового доступу», – пояснюють експерти.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua