Криптоспільнота створить свою версію Libra, непідконтрольну регуляторам — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Криптоспільнота створить свою версію Libra, непідконтрольну регуляторам

Фінтех і Картки
395
Близько тридцяти блокчейн-стартапів і некомерційних організацій мають намір здійснити форк (використання кодової бази програмного проекту в якості старту для іншого – ред.) проекту цифрової валюти Facebook для того, щоб запустити вільний від обмежень стейблкойн OpenLibra.
Про це заявив співзасновник крипто-стартапу Wireline Лукас Гейгер, представляючи ініціативу на DevCon, повідомляє CoinDesk.
За словами Гейгера, OpenLibra буде прив’язана до оригінальної Libra, але не потрапить під контроль будь-якої компанії чи акціонерного товариства.
В команду розробників OpenLibra увійшли представники різних блокчейн-проектів, включаючи Cosmos, Chainlink, Web3, Democracy Earth, а також некомерційних організацій, таких як датський Червоний Хрест. Проект отримав «щедрий грант» від Interchain Foundation, якого вистачить на кілька місяців, зазначив Гейгер.
Розробники OpenLibra вже опублікували на GitHub свою версію віртуальної машини Libra з необмеженим доступом. На відміну від цифрової валюти Facebook, OpenLibra буде працювати на програмі Tendermint, що використовується, наприклад, в проекті Cosmos.
Гейгер пояснив, що учасники проекту OpenLibra не хочуть, щоб «картель компаній з мораллю Uber і цензурою Visa» став єдиним власником Libra. При цьому він назвав ідею і технології стейблкойна Facebook «блискучими» і наголосив, що Libra «здатна стати валютою інтернету».
Команда OpenLibra також планує розробити надійну систему управління платформою, вважаючи її важливою для стійкості вільного стейблкойна.
«Уряди можуть атакувати Visa, Mastercard і Facebook з різних сторін, що робить вразливою резервну валюту. Ми менш схильні до дії регуляторів. Наша сила у великій кількості учасників, які розподілені не тільки географічно, але і політично, і економічно», – вважає Гейгер.
За матеріалами:
Mind
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас