МВФ знизить прогнози зростання світового ВВП


МВФ знизить прогнози зростання світового ВВП

Міжнародний валютний фонд очікує уповільнення темпів економічного зростання в країнах, що становлять 90% світового ВВП, у 2019 році.

Про це заявила новий директор-розпорядник фонду Крісталіна Георгієва.

Читайте також: НБУ: Україна виплатила 560 млн доларів боргу МВФ

«Два роки тому ми відзначали синхронне прискорення зростання в глобальній економіці, підйом відзначався в державах, що становлять 75% світового ВВП, а зараз синхронність ще більш висока, проте, на жаль, в даний момент це синхронне уповільнення зростання», – зазначила Георгієва в ході свого першого виступу напередодні щорічних зустрічей МВФ.

У МВФ у 2019 очікують ослаблення економічного підйому в 90% світової економіки, і це масштабне уповільнення означає, що глобальне зростання в цьому році буде мінімальним з початку цього десятиліття.

За словами Георгієвої, МВФ знизить прогнози зростання світового ВВП на 2019 і 2020 роки в жовтневому огляді світової економіки (World Economic Outlook, WEO), який буде опублікований на наступному тижні.

«Погіршення прогнозів відображає складну ситуацію. У США і Німеччині показники безробіття перебувають на рекордно низьких рівнях. Однак у багатьох розвинених економіках, включаючи США, Японію і, особливо, єврозону, відзначається ослаблення економічної активності. В деяких з найбільших emerging markets, наприклад, в Індії і Бразилії, уповільнення зростання є ще більш серйозним», – заявила Георгієва.

Серед основних причин ослаблення глобального економічного підйому вона зазначила негативні наслідки торговельних суперечок. Невизначеність, пов’язана з ситуацією в торгівлі, а також з Brexit і геополітичними суперечками, стримує економічний потенціал.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:МВФ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua