Українські дороги отримають німецьку основу


Українські дороги отримають німецьку основу

В Україні дороги на слабкому ґрунті ремонтуватимуть і будуватимуть за німецькою технологією, розробленою компанією HUESKER. Німці вже навчили дорожників з української компанії «Автомагістраль-Південь», як будувати якісні дорогі.

Кілька фахівців компанії «Автомагістраль-Південь» побували в Німеччині, їм показали, як ведеться будівництво дорожнього полотна на слабкій ґрунтовій основі.

Німці використовують інноваційну систему Ringtrac з оболонкою з геотекстилю, яка заповнюється мінеральними матеріалами. Геооболонка створює свайне поле з рівновіддаленими одна від одної палями, які передають навантаження з конструкції в несучі шари основи.

Такий метод будівництва дорожнього полотна прекрасно підходить для слабких ґрунтів, всі осідання відбуваються на стадії будівництва, на рух ґрунтових вод не чинить поганого впливу, а сусідні споруди не піддаються додатковому осіданню.

Дороги з системою Ringtrac будують не тільки в Німеччині, але і в інших країнах. Наприклад, в Польщі й Туреччині. В Україні подібну систему при будівництві доріг можна застосовувати досить широко, адже є багато місць зі слабким ґрунтом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua