Рада скоротила список заборонених для приватизації заводів


Рада скоротила список заборонених для приватизації заводів

Верховна Рада ухвалила в другому читанні та в цілому закон про визнання таким, що втратив чинність, закону «Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації» (1054-1).

За його ухвалення проголосували 250 народних депутатів.

Читайте також: В Україні планують закрити понад 1000 держкомпаній

Законом пропонується визнати таким, що втратив чинність, закон України «Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації».

Крім того, ухвалений документ пропонує внести зміни до закону «Про приватизацію державного і комунального майна» в частині визначення критеріїв об’єктів, що не підлягають приватизації, зокрема, установити, що об’єкти права державної власності, що знаходяться на тимчасово окупованих територіях, не підлягають приватизації до повного відновлення конституційного ладу України на тимчасово окупованих територіях.

Також зазначається, що даний закон сприятиме активізації інвестиційної діяльності в ринковому середовищі, забезпечить рівність прав та інтересів суб’єктів господарювання, громадян і держави щодо розпорядження об’єктами державної власності, що сприятиме оптимізації системи управління державним майном.

Уряд впевнений, що він забезпечить зняття штучних заборон щодо приватизації державного майна і позитивно вплине на економічний розвиток регіонів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua