Кабмін має намір підвищити зайнятість населення до 70% — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Кабмін має намір підвищити зайнятість населення до 70%

Казна та Політика
1721
Кабінет Міністрів розраховує на зниження рівня безробіття з 9,6% до 5% і підвищення зайнятості працездатного населення з 66% до 70% за 5 років.
Про це йдеться в програмі діяльності уряду.
В рамках досягнення поставленої мети, уряд має намір модернізувати Державну службу зайнятості шляхом переходу до моделі роботи на принципах аутсорса – із залученням приватних кадрових агентств до пошуку роботи і метчінгу працівників з кращими роботодавцями, а також залученням приватних постачальників освітніх послуг до навчання робітників сучасних навичок, які затребувані на ринку праці.
Також планується:
  • створення веб-порталів, які забезпечують профайлінг (методи та методики оцінки і прогнозування поведінки людини на основі аналізу найбільш інформативних приватних ознак, характеристик зовнішності, невербальної і вербальної поведінки),
  • тренування для пошуку роботи,
  • підвищення професійних навичок,
  • метчінг і супровід на новій роботі для безробітних, внутрішніх і зовнішніх трудових мігрантів з метою їх залучення на український ринок праці.
Згідно з документом, уряд планує охопити програмами працевлаштування від 19% до 90% до 2024 року, а також створювати робочі місця, розвиваючи малий та середній бізнес шляхом надання дешевих кредитів за механізмом часткового гарантування і страхування ризику для банків допомоги.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас