204
Україна і Шрі-Ланка узгодили безвіз для дипломатів
— Казна та Політика
Україна і Шрі-Ланка узгодили так званий безвіз для дипломатів: країни підписали угоду про звільнення від оформлення віз громадян, які користуються дипломатичними, службовими або офіційними паспортами.
Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України.
У повідомленні зазначено, що в рамках 74-ї сесії Генеральної асамблеї ООН глава МЗС Вадим Пристайко зустрівся з державним секретарем Міністерства закордонних справ Шрі-Ланки Равінатою Ар’ясінхою.
“Пристайко та Ар’ясінха підписали угоду між Кабінетом міністрів України та урядом Демократичної соціалістичної республіки Шрі-Ланка про звільнення від оформлення віз громадян, які користуються дипломатичними, службовими або офіційними паспортами”, – йдеться в повідомленні.
Крім того, в ході зустрічі чиновники обговорили актуальні питання порядку денного українсько-ланкійських відносин, наголосивши на важливості активізації двостороннього політичного діалогу та посилення взаємодії в рамках міжнародних організацій.
За матеріалами: РБК-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
За рік в Україні розміновано понад 12 000 гектарів сільгоспземель
У 2025 році уряд залучив від продажу/обміну ОВДП на аукціонах понад 569 млрд грн
Платформа «Пульс»: що дає її запуск
В Україні офіційно запрацював Defence City
Як зростуть в 2026 році пенсії у військових з інвалідністю
Україна та Чорногорія оновили Угоду про вільну торгівлю: що зміниться
