1844
В Україні введуть електронні водійські посвідчення і студентські квитки
— Казна та Політика
Уряд працює над запуском цифрових водійських посвідчень і студентських квитків.
Про це повідомив віце-прем’єр з питань цифрової трансформації Михайло Федоров в інтерв’ю Українській правді.
Читайте також: Відкрити ТОВ за 10 хвилин: в Україні презентували мобільний додаток з державними послугами
“Наприклад, зараз ми працюємо над запуском цифрових водійських прав і цифрових студентських квитків. І скоро запустимо експеримент, коли люди зможуть замість пластикових прав возити з собою цифрові права, і ніхто не буде за це штрафувати”, – повідомив він.
Йдеться про програму в смартфоні з водійськими правами і QR-кодом. На думку Федорова, це набагато зручніше, адже “планшет є у 30% поліцейських”. Вони можуть відсканувати QR-код і перевірити посвідчення у своїй базі даних.
У селах же, де немає планшетів, за словами віце-прем’єра, все одно поліцейські сідають в патрульний автомобіль і дзвонять на базу, щоб перевірити посвідчення.
За матеріалами: Українська правда
Поділитися новиною
Також за темою
Аналітики знизили прогноз зростання ВВП України на 2025−2026 роки
Кількість небанківських фінустанов у серпні зменшилась — огляд НБУ
184 млрд грн економії: як «Дія» заощадила кошти українцям та державі
З Ужгорода вирушили перші поїзди до ЄС новою євроколією
Велика Британія оголосила про зимову допомогу Україні на 142 млн фунтів
НБУ випустив в обіг нову пам’ятну монету «Видатні особистості України»