"Укртатнафта" виступає проти підвищення внутрішніх тарифів на транспортування нафти


"Укртатнафта" виступає проти підвищення внутрішніх тарифів на транспортування нафти

ПАТ “Укртатнафта” виступає проти запланованого Національною комісією, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), підвищення внутрішніх тарифів на транспортування нафти, заявляючи, що це негативно позначиться на нафтопереробній галузі країни.

Читайте також: Нафтогаз почне реалізовувати білоруське пальне

В оприлюдненій на сайті компанії заяві зазначено, що у вересні цього року “Укртатнафта” збільшила місячний обсяг переробки нафти на 30%, а обсяг транспортування імпортної нафти магістральними нафтопроводами на Кременчуцький НПЗ (“Укртатнафта”) збільшився вдвічі.

“Це призвело до значного зниження собівартості зазначених послуг, однак НКРЕКП разом з АТ “Укртранснафта” ініціює різке збільшення тарифів на транспортування нафти магістральними нафтопроводами – майже в 2,5 рази”, – зазначено в повідомленні.

Компанія стверджує, що підвищення тарифів призведе до падіння конкурентоспроможності вітчизняних нафтопереробних підприємств і, як наслідок, до зниження обсягів нафтопереробки і виробництва нафтопродуктів. Крім того, заплановане підвищення суперечить енергетичній стратегії України до 2035 року, зокрема завданням щодо забезпечення 50% потреби внутрішнього ринку за рахунок нафтопродуктів українського виробництва.

ПАТ “Укртатнафта” змушена звернутися до прем’єр-міністра України Олексія Гончарука щодо цих ініціатив НКРЕКП і АТ “Укртранснафта”, – зазначено в заяві.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Укртатнафта
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua