Україно-британський стартап оголосив про підготовку польоту на місяць


Україно-британський стартап оголосив про підготовку польоту на місяць

Компанія Spacebit оголосила про плани стати першою у Великобританії, яка здійснить посадку на Місяць в липні 2021 року.

Заснований українцем Павлом Танасюком стартап Spacebit опублікував спільну заяву з американською компанією Astrobotic, в якій оголосив про підготовку місії.

Інженери планують, що корисне навантаження британської компанії приєднається до місячного апарату від Astrobotic під назвою Peregrine, в місії на поверхню Місяця разом з 16 іншими корисними вантажами, більша частина яких розроблена NASA.

Проте Spacebit поки що не розкриває, яке у них корисне навантаження, більш детальна інформація буде опублікована в жовтні. За словами засновника і генерального директора компанії Павла Танасюка, корисне навантаження носить «комерційний і науковий характер».

«Ми запускаємо перший комерційний вантаж на поверхню Місяця з Великобританії. Ми працюємо над цим вже кілька років. Ми пройшли попередню перевірку дизайну та критичну оцінку. Тепер у нас все готово до польоту», — говорить він.

Мета місії — дослідження місячної поверхні, печер і пошук корисних копалин.

“Це наука і дані, але це також комерційний простір. Ми віримо, що зможемо стати однією з небагатьох комерційних компаній, які дійсно заробляють гроші», — говорить Танасюк.

Він каже, що мета Spacebit — не тільки заробити гроші, але і викликати суспільний інтерес до Великобританії у сфері польотів на Місяць, точно так само, як це вдалося зробити Ізраїлю з його космічним апаратом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua