Apple готується випустити смартфон в стилі iPhone 4


Apple готується випустити смартфон в стилі iPhone 4

Ймовірно, наступне покоління iPhone отримає зовсім іншу металеву рамку, яка буде схожа на ту, що використовувалася в моделі iPhone 4.

Відомий аналітик Мін-Чі Куо вважає, що такий смартфон може бути представлений вже в 2020 році.

Хоча ідея Apple переглянути старий дизайн може здатися дивною, це має сенс на кількох рівнях. IPhone 4 був анонсований ще в червні 2010 року, тому, якщо Apple перезавантажить дизайн iPhone 4 в 2020 році, це буде хорошим способом відсвяткувати 10-річний ювілей гаджету, а також віддати данину поваги одному з найпопулярніших дизайнів iPhone.

Крім того, вибір більш компактного дизайну iPhone може допомогти об’єднати лінійки iPhone і iPad, особливо після того, як торік Apple дала iPad Pro товщий, більш незграбний корпус в порівнянні з більш вигнутими корпусами на попередніх iPad.

Крім того, за словами Куо, до 2020 року наступна партія iPhone отримає нову лінійку екранів розміром від 5,4 до 6,1 дюйма і більше, причому всі три нові моделі будуть оснащені OLED-екранами.

Втім, пристрої 2020 року не просто клонами iPhone 4 збільшеного розміру, позаяк Куо стверджує, що Apple також буде використовувати скляні панелі 2.5D, щоб надати таким iPhone більш плавний, більш округлий вигляд.

Компанія не міняла дизайн iPhone вже з 2017 року, коли з’явився ювілейний iPhone X. Глобальну зміну відклали на 2020 рік. Нові смартфони зміняться кардинально не тільки зовні, головним нововведенням стане підтримка 5G.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua