0 800 307 555
0 800 307 555

"Нафтогаз" продаватиме ОСББ газ на зиму за фіксованою ціною


"Нафтогаз" продаватиме ОСББ газ на зиму за фіксованою ціною

НАК «Нафтогаз України» запустив програму «Газовий запас» для ОСББ з власними котельнями та інших виробників теплової енергії.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Читайте також: Нафтогаз підвищив ціни для промислових споживачів

Зазначається, що це дозволить ОСББ нівелювати очікуване ринком зростання цін на газ та захистити своїх клієнтів, які мешкають у багатоквартирних будинках, від підняття тарифів на тепло.

Скористатися пропозицією зможуть тепловиробники, які не мають боргів за спожитий газ. Для цього їм необхідно звернутися в Нафтогаз, підписати угоду та здійснити 100% передоплату газу до 18 жовтня.

Вартість газу – 6 145,31 грн з ПДВ за 1 тис. куб. м (без урахування вартості розподілу газу).

Період використання: використовувати закуплений газ ОСББ зможуть в період з 1 листопада 2019 року до 31 березня 2020 року.

Кожен виробник тепла також має право на закупівлю газу у Нафтогазу на регульованих умовах, встановлених державою (ПСО). Ціна за договором ПСО змінюється слідом за ринковою ціною газу.

Якщо ринкова ціна газу, навпаки, впаде, – споживач також зберігає можливість скористатися найнижчою ціною: для цього необхідно перейти на використання газу за стандартним договором ПСО, а «Газовий запас» — зберегти на наступні місяці. При цьому обсяги, використані за договором ПСО, треба буде оплачувати окремо.

Якщо протягом періоду постачання газу в межах пропозиції «Газовий запас» (з 1 листопада 2019 року до 31 березня 2020 року) клієнт не використає весь передоплачений обсяг, – залишок коштів повернеться на рахунок клієнта.

Споживачі, які підпишуть стандартний договір ПСО і передплатять певні обсяги в межах «Газового запасу», зможуть самостійно обирати, на умовах якого з двох договорів вони будуть отримувати газ.

Детальніше ознайомитись з умовами пропозиції Нафтогазу «Газовий запас» для ОСББ та інших тепловиробників можна за посиланням.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua