НБУ і МВФ обговорили нову програму для України


НБУ і МВФ обговорили нову програму для України

Члени ради Нацбанку обговорили з місією МВФ нову програму співпраці, а також стан грошово-кредитного ринку та банківської системи, вдосконалення монетарної політики.

Про це повідомляє прес-служба Нацбанку.

Читайте також: Місія МВФ в Україні оцінила проект бюджету-2020

Глава ради НБУ Богдан Данилишин поінформував присутніх, що недавно Верховна Рада ухвалила основні принципи грошово-кредитної політики на 2020 рік і середньострокову перспективу.

“Згідно з ними, цілі грошово-кредитної (монетарної) політики залишаються незмінними, а Нацбанк може використовувати всі законодавчо визначені засоби грошово-кредитної політики”, – йдеться в повідомленні.

У НБУ відзначили, що при зниженні інфляційного тиску і поліпшенні очікувань НБУ буде пом’якшувати монетарну політику, сприяючи економічному зростанню.

“Облікова ставка в реальному вираженні буде поступово знижуватися в наступні роки до нейтрального рівня. Також з огляду на поліпшення інфляційних очікувань, будуть знижуватися і номінальні процентні ставки банків”, – додав регулятор.

У свою чергу, представники МВФ повідомили членам ради НБУ про розробку нової програми фінансової допомоги і висловили намір продовжити діалог у цьому напрямку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua