У Британії запропонували запровадити чотириденний робочий тиждень


У Британії запропонували запровадити чотириденний робочий тиждень

Лейбористська партія Великобританії при перемозі на наступних парламентських виборах має намір протягом десяти років ввести в королівстві чотириденний робочий тиждень.

Про це заявив тіньовий канцлер казначейства Джон Макдоннелл, передає Sky News.

Читайте також: Муніципалітет в Данії вводить чотириденний робочий тиждень

Він пообіцяв, що уряд запровадить короткий робочий тиждень без скорочення оплати праці, оскільки британці “повинні працювати, щоб жити, а не жити, щоб працювати”.

“Наступний лейбористський уряд введе в дію зміни, необхідні для скорочення середньої повної зайнятості громадян Великобританії до 32 годин на тиждень”, – пообіцяв Макдоннелл.

За його словами, цей захід може бути реалізовано шляхом відмови Великобританії від директиви ЄС про робочий час, згідно з якою співробітники компаній повинні працювати в середньому не більше 48 годин на тиждень.

У вересні 2018 року генеральний секретар Федерації британських профспілок Френсіс О’Грейді вже пропонувала скоротити робочий тиждень до чотирьох днів. Як повідомляла The Independent, зараз багато компаній (для прикладу наводиться Amazon) неправильно розподіляють прибуток, який має бути використаний для скорочення робочого часу співробітників.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua