Економічне зростання в 40% забезпечать концесії, приватизація і ринок землі – нардеп


Економічне зростання в 40% забезпечать концесії, приватизація і ринок землі – нардеп

Заплановане зростання економіки на рівні 40% в Україні забезпечать приватизація і здача в оренду на умовах концесії державних і комунальних об’єктів, а також запровадження ринку землі.

Про це повідомив голова комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха у рамках Форуму національної бізнес-коаліції в Києві.

Читайте також: Приватизація наступного року має поповнити держказну на 5 млрд грн – Мінфін

“З потенційних точок зросту – це, безперечно, приватизація і корпоратизація, питання концесії також сприятиме, і ми очікуємо на суттєві вливання в економіку щонайменше від здачі двох портів в Україні, створення приватних доріг, передачу в концесію аеропортів, ми говоримо про відкриття ринку землі”, – зазначив нардеп, відповідаючи на запитання про чинники, що забезпечать зростання економіки на рівні 40% протягом 5 років.

При цьому він додав, що надходження від приватизації, концесії та відкриття ринку землі не були включені до бюджету, оскільки відповідні закони ще не ухвалені, тож поточний проект Держбюджету на наступний рік ґрунтується на чинному законодавстві, утім, відповідні зміни можуть бути внесені в проект бюджету вже до ІІ читання у разі ухвалення окремих необхідних законів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua