349
IKEA перейде на «зелену» енергію до кінця року
— Енергетика
Ingka Group, яка володіє більшістю магазинів IKEA, до кінця цього року вироблятиме стільки енергії з відновлюваних джерел, скільки вона споживає.
Про це повідомляє Reuters.
Початково компанія розраховувала досягти цього показника в 2020 році.
За останнє десятиліття Ingka Group витратила 2,5 млрд євро ($2,8 млрд) на вітряні електростанції, сонячні панелі на дахах своїх магазинів і складів. Раніше цього місяця компанія купила 49% акцій двох сонячних парків у США, які почнуть працювати в найближчі місяці.
Виконавчий директор Ingka Group Джеспер Бродін закликав компанії і лідерів країн світу взяти на себе зобов’язання обмежити глобальне потепління до 1,2 градусів по Цельсію, як того вимагають учені.
Видання повідомляє, що понад 400 фірм, включно з IKEA, H&M, Coca-Cola и Sony взяли на себе ініціативу допомогти обмежити глобальне потепління до рівня нижче 2 градусів по Цельсію.
В Ingka повідомили, що наразі обсяг енергії із відновлюваних джерел становить 1,7 ГВт.
За матеріалами: Mind
Поділитися новиною
Також за темою
До опалювального сезону Україна готова вже на 70% - Кулеба
Google інвестує у перший у США проєкт із закупівлі електроенергії від реактора Gen IV
Норвегія знайшла велике родовище нафти в Північному морі
В рф заявили, що мають «особливі механізми» постачання нафти в Індію
Атака на «Дружбу» не вплинула на постачання нафти в ЄС. В Єврокомісії заперечили заяву Угорщини
Ціни на бензин в рф побили новий історичний рекорд